Zlatar

Odlični rezultati zlatarskih tenisača

Objavljeno: 05.06.2016. mladenmandic

Tenisačice i tenisači TK kluba Zlatar i ovoga su vikenda nastavili s odličnim rezultatima. Tako je Nikola Žeželj prošao prvo kolo jakog turnira u Zagrebu na Šalati, pobijedivši drugoplasiranog na HTS-u u kategoriji do 16 godina. Lana Preis osvojila je prvo mjesto na turniru u Samoboru, u kategoriji do deset godina, dok je Helena Balić bila treća u brončanoj skupini. Svoj turnirski debi imala je i Lana Gršić nastupivši na turniru u Prelogu u kategoriji do osam godina, i u jakoj konkurenciji osvojila je srebrno odličje. Ekipa Zlatar 2 je u nastavku natjecanja u Trećoj hrvatskoj teniskoj ligi pobijedila ekipu TK Sv. Petar iz Prišlina rezultatom 5:0. Teniska uzbuđenja nastavljaju se već sljedećeg vikenda, kada je ŠTK Zlatar domaćin turnira za djecu do osam godina.