Krapinčani na “Brod openu”

Pregršt medalja za Mihaela, Jana, Brunu i Antonelu

Objavljeno: 17.04.2016. mladenmandic

Članovi Kickboxing kluba Krapina ovog su vikenda nastupili u Slavonskom Brodu na šestom “Brod openu 2016.”, na kojem se natjecalo 157 natjecatelja iz 20 kickboxing klubova.

Kickboxing klub Krapina imao je tri natjecatelja u point fightingu kojima je to bio prvi izlazak na tatami. Sedmogodišnji Mihael Merkaš je sa svojim klupskim kolegom Janom Tušekom u kategoriji dječaka do 28 kilograma podijelio treće mjesto, a također treće mjesto u kategoriji dječaka do 32 kilograma osvojio je i Bruno Škada.

Mihael i Jan također su se natjecali i u kategoriji mlađih kadeta do 28 kilograma u kojoj je Mihael osvojio treće mjesto, a Jan je bio drugi.
Antonela Cesarec i ovaj je put briljirala u dvije kategorije djevojčica do 32 kg i u kategoriji plus 32 kilograma, te je osvojila dva prva mjesta. Četiri pobjede osigurale su joj i naslov najbolje djevojčice turnira. U kategoriji mlađih kadetkinja zaustavljena je u polufinalu te je osvojila treće mjesto.