MNK Jesenje još uvijek ne zna za prvoligašku pobjedu

I ŠIBENČANI POBIJEDILI ZAGORCE: Crnica slavila protiv Jesenja 4:2

Objavljeno: 30.10.2018. AB

U posljednjem susretu 4. kola 1. HMNL, Crnica je na svom terenu slavila protiv Jesenja rezultatom 4:2. Domaćini su poveli nakon samo 22 sekunde igre, kada Protega zabija za 1:0. U drugoj minuti još se jednom trese mreža gostiju. Vuković je zabio za povećanje vodstva, no Jesenje se budi te preko Gamileca nakon “indirekta” dolaze do smanjenja vodstva. Crnica je vrlo brzo uzvratila golom Vukičevića, da bi golijadu zaključio Gamilec svojim drugim zgoditkom za 3:2 na polovici prvog poluvremena. Do odmora se rezultat nije mijenjao iako su gosti u nekoliko navrata ozbiljno zaprijetili. Do kraja susreta pao je još samo jedan gol – Vuković je početkom drugog poluvremena svojim drugim zgoditkom donio domaćinu miran završetak utakmice. Jesenje tako ni nakon četiri kola još ne zna za prvoligašku pobjedu te s jednim bodom na prvenstvenoj ljestvici zauzima posljednje mjesto. U sljedećem kolu “zeleni“ dočekuju Alumnus, koji drži sredinu ljestvice sa šest osvojenih bodova.