ZAVRŠNICA “PLAZMA SPORTSKIH IGARA MLADIH“

“Amigosi“ iz Bedekovčine srebrni u malom nogometu, kapetan Dario Bosec najbolji igrač turnira

Objavljeno: 07.08.2018. zagorjeinternational

U okviru “Plazma sportskih igara mladih“, održao se “Coca cola kup“ – natjecanje u malom nogometu. U kategoriji 2003. godište i mlađi, na državnom natjecanju u Splitu nastupila je i ekipa “Amigosi“ iz Bedekovčine. U konkurenciji od 20 ekipa, “Amigosi” su osvojili drugo mjesto i srebrnu medalju. Finalna utakmica je završila rezultatom 2:2, nakon čega su izvođeni udarci sa šest metara, pritom je uspješnija bila ekipa iz Požege koja je i osvojila turnir. Najboljim igračem turnira u toj kategoriji proglašen je kapetan Dario Bosec. Za “Amigose“ su osim Darija nastupali još Nino Mohač, Adam Svečnjak, Jakov Videk, Luka Gajski, Karlo Tisanić, Filip Jagarčec i Tin Gregurić. Ekipu su vodili trener Ivan Bosec i voditelj Stjepan Mohač. (ib)