VRHUNSKI REZULTAT U ITALIJI

Članovi Wolf Gyma VT iz Velikog Trgovišća osvojili sedam prvih mjesta na Wushu Sanda Kupu u Udinama

Objavljeno: 13.03.2018. JJ

Wolf Gym VT iz Velikog Trgovišća, kao dio Cro Teama, nastupio je na tradicionalnom Wushu Sanda Kupu u Udinama. Zagorski natjecatelji ostvarili su odlične rezultate.
Tin Stiperski je osvojio prvo mjesto kod dječaka do 8 godina (- 25 kg), Nik Špoljar je osvojio prvo mjesto u kategoriji dječaka do 10 godina (- 45 kg), Martin Prekrat prvo mjesto u kategoriji dječaka do 12 godina (- 30kg), Luka Barac prvo mjesto kod dječaka do 12 godina (otvorena kategorija), a Lea Beber prvo mjesto kod djevojčica do 14 godina (-50 kg). Jurica Tušak je osvojio drugo mjesto kod dječaka do 12 godina (otvorena kategorija).
Ivan Gašparić je pak u kategoriji dječaka do 12 godina (-45kg) zaradio diskvalifikaciju nakon jednog malo tvrđe izvedenog bacanja, a do tada je uvjerljivo vodio na bodovnim karticama. Među reprezentativcima koje uskoro očekuje nastup na europskom prvenstvu u Moskvi, Karlo Hac je odradio dva tvrda meča s velikim brojem izmjena te je u oba uvjerljivo slavio i osvojio prvo mjesto kod seniora do 65 kilograma, dok je Leon Beber odradio odlična tri meča u kojima je izvrsnim kretanjem ostavio protivnike bez prilike da ga ugroze, dok je on sam zadao veliki broj čistih udaraca i uvjerljivo osvojio prvo mjesto kod juniora do 60 kilograma. Cro Team je u ukupnom poretku zauzeo drugo mjesto, s ukupno osvojenih devet prvih mjesta (Wolf Gym VT 7), te je nagrađen poklon paketom opreme u vrijednosti 300 eura.