U KONKURENCIJI 358 NATJECATELJA IZ 58 KLUBOVA

Vrhunski rezultati zagorskih boraca na državnom kickboxing prvenstvu u Osijeku

Objavljeno: 12.03.2018. JJ

U subotu je u Osijeku održan prvi ciklus državnih kickboxing prvenstava i to u tatami disciplini point fighting za mlađe kadete (do 12 godina) i seniore, te ring disciplini K1 za juniore i seniore.
Kickboxing klub Zmaj iz Bedekovčine je nastupio s četiri natjecatelja u četiri starta. Ukupno je sudjelovalo 358 natjecatelja iz 58 klubova.
U point fightingu, u kategoriji mlađih kadetkinja do 37 kilograma, Elena Ljubek je osvojila treće mjesto. U K1, kategoriji juniora do 54 kilograma, Stjepan Sedak je osvojio prvo mjesto, kao i Ivan Bertić u kategoriji juniora do 84 kilograma. Diana Franke je pak osvojila drugo mjesto u K1, u kategoriji seniorki do 60 kilograma.
Kickboxing klub Krapina na prvenstvu je imao jednu predstavnicu među mlađim kadetkinjama do 42 kilograma u point fightingu, Antonelu Cesarec. Među devet natjecateljica u kategoriji, Antonela je s tri izvrsne pobjede osvojila naslov hrvatske prvakinje i osigurala si mjesto u državnoj reprezentaciji.