Jakim međunarodnim turnirom u Kutini započelo finale ovogodišnje kickboxing sezone

ODLIČNI KRAPINSKI BORCI: Antonela Cesarec zlatna i brončana, treća mjesta osvojili i Roko Krstić te Patrik Topolovec

Objavljeno: 19.11.2017. AB

Finale ovogodišnje kickboxing sezone započelo je 18. studenog međunarodnim turnirom u Kutini, 19. “Kutina Openu“, gdje su sudjelovali natjecatelji iz šest država, s više od 522 startova izvrsno pripremljenih boraca.
Natjecatelji Kickboxing kluba Krapina okušali su se u point fighting disciplini, u kategoriji djece i djece početnika, gdje su na tatami izašli Roko Krstić u kategoriji do 22 kg, Arijan Šaić i Patrik Topolovec u kategorijama do 25 i 28 kg, Filip Sinković u kategoriji +32 kg i Aurora Krstić u kategoriji do 32 kg. Antonela Cesarec natjecala se u kategoriji mlađih kadetkinja do 42 kg i nakon dvije pobjede uspjela doći do trećeg mjesta, dok je među starijim kadetkinjama do 42 kg s tri odlične borbe i pobjede osvojila prvo mjesto. U svim kategorijama konkurencija je bila odlična, ističu iz kluba, a Roko Krstić i Patrik Topolovec uspjeli su osvojiti treća mjesta.
Svoj doprinos turniru su svojim suđenjem, dale i dvije krapinske sutkinje, Jelena Škrnjug i Petra Švaljek.