STOLNOTENISAČI IZ STUBIČKIH TOPLICA NASTUPILI NA 13. MEMORIJALU “MIRKO ABRAMOVIĆ”

Najuspješnija Gracija Kačavenda, koja je zauzela prvo mjesto na rang listi u kategoriji najmlađih kadetkinja Hrvatske

Objavljeno: 13.11.2017. JJ

Na 13. Memorijalu “Mirko Abramović”, stolnoteniskom turniru najviše kategorije Hrvatskog stolnoteniskog saveza, održanom u Varaždinskoj Areni, stolnoteniski klub Stubaki nastupio je prvi dan s tri, a drugi dan s četiri natjecatelja. Najbolja predstavnica bila je Gracija Kačavenda, koja je u kategoriji najmlađih kadetkinja zauzela odlično treće mjesto, iza dvije natjecateljice iz Slovenije, a njezin je uspjeh važan jer će po izlasku nove rang liste postati broj jedan u Hrvatskoj, u kategoriji najmlađih kadetkinja. Moreno Stanišić se u kategoriji kadeta plasirao među 16 najboljih, a Luka Korman među 32 u najmlađim kadetima. Drugog dana natjecanja Lorena Perendić i Gracija Kačavenda u kategoriji mlađih kadetkinja ostvarile su plasman među 32, a David Zrinski i Luka Korman u mlađim kadetima nisu prošli grupnu fazu natjecanja. Na turniru je nastupilo 500 igračica i igrača iz deset različitih zemalja.