Odigrano četvrto kolo 2. HMNL Sjever

UVJERLJIVI “ZELENI”: Jesenje se domaćom pobjedom nad Novim Marofom probilo na drugo mjesto ljestvice

Objavljeno: 06.11.2017. JJ

MNK Jesenje ove je nedjelje na svom parketu uvjerljivo slavilo protiv Novog Marofa i tako zadržalo priključak s vrhom drugoligaške ljestvice, koju nakon derbija u Bjelovaru i gostujuće pobjede, drži Zagreb 92.
U utakmici u krapinskoj Sportskoj dvorani, Švaljek je u 9. minuti doveo Jesenje u vodstvo, a pred odlazak na odmor Kovačec zabija za 2:0. U nastavku su domaći preko Majcenića, Presečkog, Rumbaka i Cvilka došli do velikih 6:0, da bi prednost Jesenja u posljednjoj minuti smanjili gosti s dva brza zgoditka, za konačnih 6:2. Jesenje je tako nakon četiri odigrana kola drugo na ljestvici, s tri pobjede i remijem, iza Zagreba 92, koji ima maksimalnih 12 bodova, a ispred Petrinjčice i Bjelovara, koji imaju po devet bodova.