ZABOK OPEN

Ninjama dvije srebrne i šest brončanih medalja

Objavljeno: 09.03.2017. zagorjeinternational

U Zaboku je održan 4. međunarodni kickboxing turnir Zabok Open, u tri discipline – point fightu, light contactu i kick lightu. Na turniru su nastupila 172 natjecatelja u 230 startova, iz 24 kluba i tri države – Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine. U mlađim kategorijama, u disciplini Point Fight, natjecali su se i članovi Kickboxing kluba NINJA Zabok. Kod mlađih kadeta početnika, Benjamin Gojšić je osvojio brončanu medalju, kod mlađih kadetkinja početnica Manuela Vešligaj osvojila je srebrnu medalju, a Leoni Bartolin pripala je brončana medalja u kategoriji mlađih kadetkinja do 37 kilograma te 42 kilograma. Kod mlađih kadeta, brončane medalje osvojili su Dario Glogoški i Karlo Slunjski, a kod starijih kadetkinja, Laura Kralj je u kategoriji do 46 kilograma osvojila srebro, a do 50 kilograma broncu.