Kickboxing Challenger

Borna Topolovec i Antonela Cesarec osvojili šest medalja i pehare za najuspješnije natjecatelje

Objavljeno: 10.10.2016. mladenmandic

U Novigradu u Istri održan je “1st Istrian Kickboxing Challenger 2016”, na kojem je nastupilo 146 natjecatelja iz 15 klubova. Dvoje natjecatelja iz Kickboxing kluba Krapina s natjecanja se vratilo sa šest medalja i dva pehara za najuspješnije natjecatelje u svojim disciplinama. Borna Topolovec u kategoriji dječaka početnika do 22 kilograma, s dvije pobjede osvojio je zlatnu medalju, a u kategoriji do 32 kilograma u finalu je izgubio i osvojio drugo mjesto. Natjecao se i u kategoriji dječaka do 22 kilograma, gdje je ponovio sjajan rezultat i pobijedivši dvoje protivnika, osvojio još jednu zlatnu medalju. Proglašen je najboljim natjecateljem u point fightingu kod dječaka te je nagrađen peharom. Antonela Cesarec borila se također u tri kategorije – djevojčice + 32 kg, mlađe kadetkinje do 37 kilograma i mlađe kadetkinje do 42 kilograma. Pobijedila je u sve tri kategorije i kući se vratila s tri zlatne medalje te peharom za najbolju mlađu kadetkinju turnira u point fightingu.